Uspjesi naših sportista

U okviru MOI 4. juna je održano takmičenje osnovnih škola u plivanju. Nastupilo je deset naših učenika.
Jana Prošić, 7. razred osvojila je srebrnu, a Nikša Rudić Karan, peti razred, bronzanu medalju.
Veliko bravo za naše najbolje plivače!

Drugo mjesto na školskom takmičenju u vaterpolu, koje je organizovano na Gradskom olimpijskom bazenu u okviru Malih olimpijskih igara osvojila je naša OŠ „Aleksa Šantić“. Laskavu titulu najboljeg golmana ponio je Luka Jagodić, naš učenik.

Još jedan veliki uspjeh!

Drugo mjesto i najbolji golman!
Bravo za našu ekipu, Luku i nastavnicu Ljilju koja im je bila podrška.
Intersport School Run trka 🏃‍♀️🏃‍♂️🏃
1. mjesto u svojim generacijama osvojili su naši
Pavle Tolimir 6-3 i
Milica Grbić 9-3
Bravo za naše najbrže, ali i za sve ostale učesnike!
U oviru MOI, 11.5.2022. godine u Ugljeviku je održano Republičko finale u džudo-u za učenike osnovnih škola. Banjalučku regiju su predstavljala samo dva takmičara, braća Adrian i Kristian Đurđević, nastupajući pod imenom naše škole.
Uvijek smo srećni kada pošaljemo dva takmičara a bar jedan donese medalju. Šta reći sada? Njih dvojica, dvije kategorije, dva prva mjesta, dvije zlatne medalje. Nestvarno. Možemo reći samo ČESTITAMO i zaželjeti sreću i uspjeh ubuduće.