Svim srcem uz Sergeja Stupara

U mislima sa tobom svaki dan!
“Sergej je prije četiri godine završio kod nas školu, ali kako mi kažemo, jednom u ‘Šantiću’, uvijek u ‘Šantiću’. U svakom smislu učimo djecu humanosti, kako mi iz zbornice, tako i njihovi roditelji. Potrebno je povjerenje koje smo mi izgrađivali godinama, da se zna da ono što se prikupi ide u prave ruke i na pravu adresu. Zato objavljujemo tačne iznose na našoj zvaničnoj Facebook stranici, ne da bismo se hvalili, već zbog transparentnosti, kao i da bismo druge aktivirali i kod njih probudili tu humanu žicu i želju za pomaganjem, kao i empatiju i razumijevanje”, kazala je Radusinova, direktor naše škole.
Za našeg Sergeja, bivšeg učenika naše škole, u humanitarnoj akciji prikupili smo i uplatili 5 300,00KM.
Od srca za Segija koji se hrabro bori, mnogo želja, nadanja i stisnutih palčeva!