USPJESI NA TAKMIČENJIMA

Otići i biti uopšte pozvan da odeš kao jedini junior isred BiH reprezentacije ritmičke gimnastike na Svjetsko klupsko takmičenje u Tokio nije mala stvar. Ona se vratila prepuna utisaka, sa rečenicom : ” Mama Japan je jedna potpuno druga dimenzija”.
Čestitamo Jeleni Davidović, koja je osvojila 1. mjesto u višeboju u svojim kategorijama!
6.11. 2022. godine, ovog puta Osijek, Hrvatska
_________

Naša učenica IV2, Ljupka Popović, učesnica je u snimanju spota Duška Šobata, na Vrbasu.

Naše učenice Milica Kerezović, Ana Ciganović i Elena Višić učestvovale su u kvizu ,,MISLI MINE”, u organizaciji Crvenog Krsta, za učenike osnovnih škola. Zauzele su sjajno 3. mjesto.
Čestitamo im od srca, kao i nastavnici Borjani Đukić
______

 

 

 

 

Sofija Đukić, Ivona Luburić i Vuk Jovanović su osvojili 7. mjesto na takmičenju u kvizu o poznavanju pokreta Crvenog krsta. Odlično iskustvo i druženje sa vršnjacima iz 13 banjolučkih kola potisnulo je plasman u drugi plan.