Vivia Run&More Weekend

Učenici VIII1 JU OŠ “Aleksa Šantić” su 19.4.2019. učestvovali na Vivia Run&More Weekend, tačnije na Color fun run trci tako što su trkače zasipali bojom. Dvadeset učenika iz odjeljenja se sjajno provelo. Svoj zadatak sa ogromnim zadovoljstvom i uživanjem obavili, a 20.4.2019. na polumaratonu, takođe, radili su na pet punktova i trkačima dodavali vodu da se osvježe i nastave trku. Na ovaj način su obezbijedili novac za ekskurziju za dva učenika iz odjeljenja i na to su posebno ponosni. Kao najveća vrijednost iz svega ovoga proizlazi nepresušna želja za druženjem i njegovanjem pravih životnih vrijednosti. Ponosna sam na svoje učenike! S ljubavlju, odjeljenjski starješina Milena Škrbić.

Dodatak: na školu, učenike i njihove roditelje, te kolege, poput Milene, koji djecu uče humanosti i ljudskosti od prvog dana školovanja, najefektnijom i najpouzdaniji metodom – vlastitim primjerom, preponosna direktorica Svjetlana Radusin