Udžbenici za novu školsku godinu

U našu školu stigli su udžbenici koje je obezbijedio Grad Banja Luka za učenike petog, šestog, sedmog, osmog i devetog razreda.
O podjeli udžbenika roditelji naših učenika će biti na vrijeme obaviješteni od odjeljenjskih starješina. Prilikom preuzimanja potpisaće da su preuzeli udžbenike, kao i obrazac reversa sa popisom udžbenika koji će se vraćati i koji se neće vraćati u školu na kraju školske godine. Grad će obezbijediti udžbenike za engleski jezik, dok će roditelji biti u obavezi da nabave udžbenike za drugi strani jezik.
Ovih dana očekujemo udžbenike i za ostale razrede koje je obezbijedilo Ministarstvo prosvjete i kulture Republike Srpske, kao i one za učenike iz porodica sa četvoro i više djece, koje je obezbijedilo Ministarstvo porodice, omladine i sporta.
Raduje nas što će SVI učenici po prvi put dobiti udžbenike.