Renoviran prostor za produženi boravak učenika drugog razreda

Početkom školske godine formirane su grupe za produženi boravak učenika prvog razreda. Održan je i roditeljski sastanak sa roditeljima drugog razreda na kojem je predočen problem nedostatka prostora u kojem bi se organizovao ovaj oblika rada sa njihovom djecom, a kao eventualna mogućnost spomenuta je jedna manja učionica u suterenu. Roditelji su ovo dočekali sa neskrivenim oduševljenjem. Reoganizacijom nastave, oslobodili smo ovaj prostor, a roditelji su prikupili novčana sredstva koja su iskorištena za zamjenu poda, nabavku didaktičkih, igara, posuđa i pribora za jelo. Kupljen je i doniran TV aparat, 3 vreće za sjedenje, nabavljena nova tabla, učionica okrečena.
Dijelimo sa vama fotografije koje svjedoče o partnerskom odnosu punom uvažavanja i povjerenja i tome da sve možemo zajedno.
Nagrada za ovaj trud su srećna lica i molbe roditeljima da ih ostave joooš maaalooo u produženom.