Ponovno druženje sa Dogs Trust fondacijom

U četvrtak, 27. 10. 2016. našu školu je ponovo posjetila „teta“  Slađa. Ovog puta nam je došla uručiti poklone ( majice, narukvice,privjeske). Poklone su nam poslali iz predstavništva Dogs Trust (koji su zvanični predstavnici za BiH) vidjevši naše fotografije sa radionice, na sajtu škole. Nagrađeni su učenici I1, II3 i IV3 odjeljenja. Oduševljena djeca su sa radošću primili poklone i već se raspitivali o sljedećem susretu. Ovom prilikom se zahvaljujemo na poklonima,svima koji su za to zaslužni a posebno veseloj gospođi Slađani Grbić, koja je predstavnik Dogs Truest u RS sa udruženjem „Koliba“.        S nestrpljenjem čekamo sljedeće druženje i radujemo se ponovnom susretu.

 

dsc_0098

dsc_0091

 

dsc_0110dsc_0106 dsc_0111

2 thoughts on “Ponovno druženje sa Dogs Trust fondacijom”

  1. Članak je predivan. Hvala Vam što ste me primili u Vašu školu. Bilo mi je divno družiti se sa veselim đacima i ljubaznim osobljem “naše” škole. Radujem se ponovom susretu. veliki pozdrav.
    “teta” Slađa

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *