Male olimpijske igre Republike Srpske

Ministarstvo porodice, omladine i sporta i Koordinacioni odbor Malih olimpijskih igara Republike Srpske se još jednom zahvaljuju svim učesnicima projekta “Igram, pišem, lajkujem”, koji su nas svojim esejima podsjetili sa kakvom ljubavlju i žarom treniraju omiljene sporove, ali i sa kakvom hrabrošću i odlučnosti učestvuju na sportskim takmičenjima.
Nakon nagrađivanja tri učenika čiji su eseji osvojili najviše lajkova na stranici MOI, došlo je vrijeme da sportskom opremom nagradimo i tri škole, koje pohadjaju učenici koji su napisali najuspješnije eseje po mišljenju Komisije, a to su:
1. OŠ “Petar Petrović Njegoš” Istočna Ilidža, esej Lane Dragičević
2. OŠ “Aleksa Šantić” Banja Luka, esej Teodore Gvozden
3. OŠ “Dvorovi” Dvorovi, esej Milana Ivanovića
Čestitamo još jednom i dalje pratite sve naše aktivnosti i projekte!