Jesenji kros

Jučerašnji dan je bio poseban. Jedna od aktivnosti kojom obiljezavamo Nedjelju djeteta je i kros u našem parku. Svi učenici od prvog do devetog razreda su se u 11 časova okupili ispred škole i u pratnji učitelja i nastavnika krenuli u šetnju prema svome cilju. Divan i nesvakidašnji prizor…duga kolona od skoro 650 učenika sa raznobojnim balonima …svi su se zaustavljali i pozdravljali ih. Prije početka krosa profesorica fizičkog vaspitanja je svim razredima dala uputstva i raspored, a zatim je učenike pozdravila direktorka škole, čestitajući im Nedjelju djeteta, a nastavnicima Dan učitelja. Najljepši prizor je svakako bio onaj kad su baloni sa ispisanim željama istovremeno pušteni i obojili nebo iznad parka. Nakon trke, najmlađi učenici su otišli u dvoranu i učestvovali u školi sporta. Tamo ih je pozdravio i fotografisao se sa njima gradonačelnik Banja Luke. Umorni i srećni na kraju ovog predivnog dana dijelimo sa vama svoje utiske i fotografije…