Humanitarne akcije naše škole

Proteklih dana naši učenici su, zajedno sa svojim roditeljima i nastavnicima ponovo pokazali humanost i brigu za osobe koje žive u teškim životnim uslovima. Prikupljene su velike količine prehrambenih namirnica, kao i higijenskih sredstava. Tačnije, 24. oktobra polovinu artikala preuzeli su predstavnici UG ,,Mozaik prijateljstva”, a danas su to učinili i predstavnici Gradske organizacije Crvenog Krsta. Zahvaljujemo se od srca svima na učešću, prilozima i radosti sa kojom su ovu akciju realizovali. Posebne pohvale upućujemo podmlatku Crvenog Krsta škole i njihovom koordinatoru, nastavnici Tatjani Borenović. Sljedeća humanitarna akcija, drugačijeg karaktera, očekuje nas već u novembru. Nadamo se da ćemo o njenoj realizaciji pisati jednako afirmativno kao i o ovoj, upravo završenoj. Jedno veliko zasluženo BRAVO još jednom!!!