Akcija sakupljanja starog papira

Svake školske godine, krajem mjeseca  oktobra organizuje se akcija sakupljanja starog papira i plastičnih flaša. Ove godine u akciji je prikupljeno 3 707 kg starog papira i 38 kg plastične ambalaže . Najviše kilograma starog papira u razrednoj nastavi je prikupilo odjeljenje  IV2  (320 kg), a u predmetnoj nastavi odjeljenje  VI 2  (265 kg i 0.5 kg  plastične ambalaže). Velikim angažovanjem naših učenika, prikupljen  je novac koji će biti  upotrebljen kao pomoć učenicima koji odlaze na ekskurziju ili za nabavku potrebnih nastavnih sredstava. Velika pohvala svim učenicima koji su učestvovali u akciji i čestitke odjeljenjima  sa najviše prikupljenih sekundarnih sirovina (starog papira).

 

20161028_081128

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *